Бізнес-візит до Азербайджанської Республіки

Бізнес-візит до Азербайджанської республікиПравління Експортно-кредитного агентства взяло участь у місії до Азербайджана у рамках українсько-азербайджанського бізнес-форуму та офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського, організованої Торгово-промисловою палатою України.

В ході візиту було проведено ряд зустрічей у форматі В2В між представниками ділових кіл України та Азербайджану.

Однією з таких була зустріч в.о. президента Азербайджанського фонду заохочення експорту та інвестицій Azpromo Юсіфа Абдулаєва з головою правління Експортно-кредитного агентства Ігорем Пульвасом. В ході переговорів сторони коротко презентували цілі та предмет діяльності своїх установ і обговорили спільні інтереси та можливості співпраці для розвитку зовнішньоекономічних зв’язків двох держав.

Керівництво Аzpromo зацікавилося метою та завданнями ЕКА, тому що уряд Азербайджанської республіки також розглядає можливість створення подібної установи. В результаті були намічені шляхи подальшої співпраці та розвитку взаємовідносин.

Також голова правління ПрАТ «Експортно-кредитного агентства» Ігор Пульвас прийняв участь у відкритті Торгового дому України в Азербайджані, метою якого є поширення української продукції у АР. Торговий дім України – це унікальний проект, за допомогою якого він виступає як майданчик для логістики товарів як з України до Азербайджану, так і навпаки.

В рамках ділової місії відбувся Україно-азербайджанський бізнес-форум, який відкрили президенти двох держав Володимир Зеленський та Ільхам Алієв. У своїх виступах вони озвучили перспективи та пріоритетні напрямки україно-азербайджанського економічного співробітництва.

Після виступів президентів відбулися В2В зустрічі, де Експортно-кредитне агентство представило можливості по покращенню умов співпраці між українським та азербайджанським бізнесом.

Також, делегація з України мала змогу відвідати унікальний Індустріальний парк, де розташовані підприємства різних галузей виробництва.

Бізнес-візит до Азербайджанської республікиБізнес-візит до Азербайджанської республікиБізнес-візит до Азербайджанської республікиБізнес-візит до Азербайджанської республікиБізнес-візит до Азербайджанської республіки