ЕКА налагоджує співпрацю з чеським експортно-кредитним агентством EGAP

У Торгово-промисловій палаті відбувся Україно-чеський бізнес-форум, де обговорювалися напрями співпраці двох держав у сфері економіки. Серед основних – розвиток бізнес-стосунків України та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, що стосуються подальших перспектив двосторонніх відносин. Форум проходив за участю Прем’єр-міністрів обох країн.

В рамках бізнес-форуму Член Правління Експортно-кредитного агентства (ЕКА) Юрій Петровський провів зустріч з заступником Голови Ради директорів чеського EGAP (аналог експортно-кредитного агентства в Чехії). Чеський представник розповів про особливості функціонування їхнього агентства: «EGAP – страхова компанія, яка працює на ринку десять років і має 100% гарантію держаної підтримки щодо страхових ризиків. Ми страхуємо експортні пропозиції у різні країни, зараз маємо великі проекти в Африці».

Юрій Петровський зауважив, що співпраця між агентствами України та Чехії важлива, адже це унікальний шанс отримати досвід інших країн: «ЕКА в Україні працює майже рік і нам цікаво як функціонують агентства у різних країнах».

Під час переговорів сторони домовилися підтримувати двосторонні відносини та найближчим часом підписати Меморандум про співпрацю.

Також, в рамках роботи форуму відбулись В2В-перемовини між представниками ділових кіл України та Чехії, що показало важливість такого майданчика для налагодження бізнес-зв’язків і розширення контактів.

ЕКА налагоджує співпрацю з чеським експортно-кредитним агентством EGAPЕКА налагоджує співпрацю з чеським експортно-кредитним агентством EGAPЕКА налагоджує співпрацю з чеським експортно-кредитним агентством EGAPЕКА налагоджує співпрацю з чеським експортно-кредитним агентством EGAPЕКА налагоджує співпрацю з чеським експортно-кредитним агентством EGAPЕКА налагоджує співпрацю з чеським експортно-кредитним агентством EGAP