ЕКА підписало Меморандум про співпрацю з Nippon Export and Investment Insurance

19 лютого 2024 року на полях Японської-української конференції з економічного розвитку та відбудови відбулася церемонія підписання Меморандум про взаєморозуміння і розвиток співпраці між Експортно-кредитним агентством та Nippon Export and Investment Insurance (NEXI).

Документ підписали голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев та голова правління та генеральний директор NEXI Ацуо Курода у присутності Дениса Шмигаля, Прем’єр-міністра України, та Кішіди Фуміо, Прем’єр-міністра Японії.

Меморандум спрямований на подальший розвиток співпраці між ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» та NEXI, яка розпочалася у листопаді 2023 року, і включає обмін інформацією та співпрацю у сфері перестрахування для підтримки торгівлі та інвестицій японських компаній в Україні. Очікується, що це сприятиме торгівлі та бізнесу між компаніями обох країн шляхом обміну інформацією та ноу-хау.

“Кінцевою метою меморандуму є залучення ЕКА у подальшу підтримку японських інвестицій в експортоорієнтовані підприємства України”, – сказав Руслан Гашев.

 

NEXI є японським експортно-кредитним агентством, що належить японському уряду. Воно було створене у 2001 році та надає різні види страхування для покриття політичних та комерційних ризиків, пов’язаних з бізнесом або зовнішніми транзакціями, такими як експорт, імпорт, інвестиції та фінансування.