ЕКА підписало меморандум про взаєморозуміння з ITARE S.r.l.

Експортно-кредитне агентство України (ЕКА) уклало меморандум про взаєморозуміння з ITARE S.r.l.(Італія),  спеціалізованою фінансовою консалтинговою компанією, що функціонує  на ринку фінансових послуг з 2016 р. та спеціалізується на наданні консультаційних послуг з питань експорту та інвестицій, а також технічної допомоги фінансовим установам, таким як експортно-кредитні агентства та банки.

За посередництва Advantage Ukraine (урядова платформа з залучення інвестицій в Україну)  представники ITARE S.r.l. звернулися до ЕКА та запропонували допомогу на безоплатній основні шляхом надання консультаційної підтримки задля розробки та впровадження комплексних фінансових та консультативних рішень для відновлення і стимулювання зростання експортної діяльності українських підприємств, особливо малих та середніх, з акцентом на входження на нові ринки та підвищення конкурентоспроможності.

«Ця пропозиція досвідчених консультантів надійшла саме тоді, коли тривала найактивніша фаза розробки страхових продуктів ЕКА, спрямованих на підтримку інвестицій“, – зазначила заступник голови правління ЕКА Оксана Очеретяна. Ми щиро вдячні міжнародній спільноті за підтримку, рекомендації та безцінний досвід, яким вони діляться з нами в нелегкий для України час.

Підтримка розвитку інституційної спроможності ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» відіграє визначну роль для надання більш якісної допомоги малому та середньому підприємництву в контексті здійснення українського експорту товарів до ЄС, виходу на нові ринки, розширення кола партнерів, полегшення доступу МСП о фінансових послуг банків та підвищення їх конкурентоспроможності.

Підписання цього Меморандуму поглибить співробітництво між Товариством та ITARE S.r.l. та сприятиме реалізації Товариством інструментів фінансової підтримки, у тому числі захисту від воєнних та політичних ризиків, задля відновлення та зростання експорту, а також інтеграції Товариства у міжнародне середовище фінансової підтримки експорту шляхом отримання доступу до глобального досвіду, експертної підтримки та адаптації найкращих практик.