ЕКА представило повну продуктову лінійку на дводенному семінарі для експортерів

Член правління Експортно-кредитного агентства Денис Гарасюта  представив повну лінійку продуктів Агентства на семінарі “Експорт та фінансові інструменти підтримки бізнесу”, організованому Київською торгово-промисловою палатою спільно з КМДА.

У своєму виступі він докладно розповів про всі інструменти підтримки експортерів, які ЕКА уже третій рік успішно пропонує українському бізнесу, вимоги до клієнтів, принципи ціноутворення та переваги, які надає експортеру наявність страхового покриття ЕКА.

Також Денис Гарасюта зупинився на нових продуктах ЕКА зі страхування інвестицій від воєнних ризиків, пояснив деталі та нюанси визнання випадків страховими, логіку розрахунку суми виплати та застосування тарифної сітки. За його словами, український бізнес і банки демонструють зацікавлення у цих продуктах і ЕКА уже проводить роботи з підготовки перших договорів.

На семінарі також виступили представники банків-партнерів ЕКА за програмою кредитування експортерів зі спрощеними вимогами до застави: Євген Панченко, керівник напрямку мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку у Київському регіоні, та Сергій Чигиринець, заступник директора Київської обласної дирекції Укргазбанку. Вони розповіли про умови, на яких надають фінансування експортерам у співпраці з ЕКА, його складові та варіанти отримання.

Учасники семінару також отримали інформацію про методи виходу на міжнародні ринки, правила участі у тендерах міжнародних організацій, фінансові інструменти підтримки бізнесу, зокрема, грантові програми та донорські програми USAID, GIZ та японського уряду.