ЕКА представило продукти підтримки експорту на регіональному форумі в Чернігові

Регіональний форум «Відновлення економіки Чернігівської області в умовах війни: діалог з бізнесом» був організований Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Чернігівською обласною державною адміністрацією за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI)

У відкритті форуму брали участь заступниця Міністра економіки України Надія Бігун, начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, а також заступниця керівника Офісу перехідних ініціатив в Україні Брук Гардінг та директорка Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Марія Руденко.

Член правління Експортно-кредитного агентства Денис Гарасюта виступив під час першої сесії “Зроблено в Україні: restart для бізнесу та інвестицій в сучасних реаліях” з презентацією можливостей страхування інвестицій від воєнних ризиків, які невдовзі запропонує Експортно-кредитне агентство на виконання вимог відповідного закону.

Ми зараз займаємося розробкою продуктів страхування інвестицій, щоби як тільки будуть ухвалені регуляторні акти, одразу їх запропонувати ринку, працюємо над договорами і над тарифікацією. Ми хочемо, щоби цей продукт був робочим і корисним, тому зараз вивчаємо міжнародний досвід. Але хотів би зазначити, що й і рамках поточних продуктів ЕКА має приклади страхування інвестиційних проєктів”, – сказав він.

Під час форуму обговорювалися також інші питання експорту в умовах війни та державної й грантової допомоги малому та середньому бізнесу.

Денис Гарасюта виступив у Чернігові на регіональному форумі Денис Гарасюта виступив у Чернігові на регіональному форумі