ЕКА проведе навчальний семінар для працівників дипмісій України

Команда ЕКА прочитає семінар про фінансові інструменти державної підтримки просування несировинного експорту в рамках курсу для працівників українських дипломатичних місій в Дипломатичній академій України імені Геннадія Удовиченка.

Деталі майбутньої співпраці днями обговорили голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев та директор Академії Геннадій Надоленко.

«Інститут торгових аташе – стратегічно важливий для ефективного відстоювання українських інтересів на міжнародних ринках. Я вдячний керівництву Дипломатичної академії за його розвиток та надану ЕКА можливість розповісти про такий інструмент підтримки конкурентоспроможності товарів та послуг національного бренду «made in Ukraine»  як страхування ризиків зовнішньої торгівлі та торгового кредитування»,  – говорить голова правління ЕКА Руслан ГАШЕВ.

«Дипломатичні місії України – це надзвичайно важливі союзники ЕКА у виконанні визначеної законодавцем місії Агентства – «забезпечення масштабної експансії українських товарів та послуг на міжнародних ринках. Завдяки наданій Дипломатичною академією можливості з цими людьми матимемо не лише спільну мету, але й говоритимемо однією мовою», – підкреслив заступник голови правління ЕКА Олексій Кушнір

«Спрямована на економічну дипломатію навчальна, методична та тренінгова діяльність – це один з найбільш актуальних сегментів у роботі Дипломатичної академії. У такому контексті наша співпраця з Експортно-кредитним агентством сприятиме більш ефективному виконанню завдань економічного напряму співробітниками закордонних дипломатичних установ як через їхній безпосередній доступ до професійної інформації з питань сучасних фінансових інструментів у зовнішній торгівлі, так і щодо наявних механізмів державної системи підтримки українських експортерів», – зазначив директор Дипломатичної академії України Геннадій Надоленко.