ЕКА прийняло участь у стратегічній сесії роботодавців та влади Черкащини

31 жовтня 2019 року у м. Черкаси відбулася стратегічна сесія роботодавців та влади Черкащини, організована Федерацією роботодавців України. Делегація від ПрАТ «ЕКА» у складі В. Тютюнника, начальника управління продажів, А. Чуйкової, заступника начальника управління продажів, та О. Братко, експерта-консультанта зі страхування, прийняла участь у цьому заході.

На стратегічній сесії, у якій взяли участь близько 50 представників бізнесу, місцевої влади та закладів освіти, основною темою була трудова міграція. Сьогодні, за різними оцінками, близько 4 млн українців працюють за кордоном майже постійно. Єдиним вірним рішенням цієї проблеми є створення в Україні робочих місць з гідною зарплатою, що може бути досягнуто шляхом розвитку виробництва та посилення експортної діяльності тощо. Про свій досвід та проблемні питання розповідали керівники успішних підприємств Черкащини.

Під час стратегічної сесії Чуйкова А. виступила із доповіддю на тему «Запровадження діяльності ЕКА в Україні». Представники бізнесу ознайомилися із діяльністю ЕКА та ключовими послугами, які агентство надаватиме українським експортерам у 2020 р. Після проведення презентації Експортно-кредитного агентства України представники експортно-орієнтованих підприємств Черкащини виявили інтерес до співпраці з Агентством, також з метою налагодження ефективної співпраці відбувся обмін контактами між представниками ЕКА та керівниками підприємств Черкащини.

ЕКА прийняло участь у стратегічній сесії роботодавців та влади ЧеркащиниЕКА прийняло участь у стратегічній сесії роботодавців та влади Черкащини