ЕКА спростило вимоги до шукачів передекспортного фінансування

10 березня правління Експортно-кредитного агентства на своєму засіданні ухвалено рішення про зміни в продуктах ЕКА, якими спрощено вимоги до експортерів, які потребують передекспортного фінансування в українських банках.

Про це повідомила член правління ЕКА Оксана Очеретяна під час презентації “Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку” для членів Спілки українських підприємців (СУП).

«Стійкість та витривалість українських підприємців, яка сьогодні вражає увесь світ, надихає вдосконалювати наші продукти. До прикладу, наша програма портфельного страхування пропрацювала пів року, і ми попросили банки, які працювали з нами в цій програмі, дати зворотний зв’язок. Як результат – були внесені зміни, які дозволяють отримати доступне фінансування підприємцям, які лише починають експорт», – зазначила вона.

Зокрема, на численні звернення експортерів правління ЕКА ухвалило рішення, що підприємець, який підписав перший експортний контракт, може отримати кредит на його виконання.