ЕКА та Асоціація виробників України підписали меморандум про співпрацю

Голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев та директор Асоціації виробників України Анатолій Кулеба підписали меморандум про співпрацю ЕКА та АВУ в питання підтримки виходу українських виробників на світовий ринок.

Меморандум покликаний допомогти ЕКА налагодити прямий продуктивний діалог з провідними виробниками та експортерами України.

Сторони домовились на першому етапі зосередитись на питаннях інформування членів Асоціації щодо можливостей, які надає українським виробникам продукти ЕКА та підтримки необхідних для експортерів законодавчих змін.

«Сьогодні ми активно працюємо над вибудовою повноцінної системи підтримки українського експорту. Надзвичайно цінно, що профільні бізнес-асоціації включились в цей процес і допомагають нам», – наголосив Руслан Гашев.

Системна робота з ЕКА, на думку директора Асоціації виробників України Анатолія Кулеби,  допоможе створити своєрідний покроковий алгоритм для виробника як ефективно та безпечно експортувати.

«Однією з основних цілей нашої Асоціації є не лише сприяння всебічному розвитку виробничих потужностей на території України, але й створення бренду “made in Ukraine”, який слугуватиме запорукою якості та гарантією надійності для споживача як на внутрішньому, так і на світовому ринку», – наголосив директор Асоціації виробників України Анатолій Кулеба.