ЕКА та Дніпропетровська ОДА відкривають комунікаційний майданчик для місцевого експортоорієнтованого бізнесу

Заступник голови правління Експортно-кредитного Агентства Олексій Кушнір представив нові можливості, які пропонує українському бізнесу ЕКА після рестарту, на засіданні Ради з розвитку експорту при Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Завдання Ради – допомогти виходу експортерам Дніпропетровського регіону на нові ринки», – підкреслив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Сторони домовились за сприяння Дніпропетровської ОДА створити на базі Ради з розвитку експорту комунікаційний майданчик для бізнесу регіону щодо питань розвитку експорту.

«Займаючи 5,3% території України з часткою населення 7,6%, Дніпропетровська область є одним з провідних регіонів України. За даними Держстату за січень-жовтень 2020 року бізнес Дніпропетровщини забезпечив майже 16% експортної виручки України. Це – другий показник після Києва. Бізнес Дніпропетровщини вже веде активну експортну діяльність. І ми будемо раді допомогти йому відкривати нові ринки та підвищувати конкурентоздатність його продукції та послуг через можливість надання покупцю додаткових фінансових опцій – як то розтермінування чи відтермінування платежу за контрактом», – підкреслив Олексій Кушнір.