ЕКА та логістична компанія «КТЛ Україна» розпочали співпрацю в рамках програми підтримки українського експорту

Угода з ЕКА дозволить КТЛ Україна розширити свої можливості в підтримці клієнтів, які експортують товари та послуги, або планують це робити в майбутньому.

«Я радий вітати логістичні компанії серед партнерів ЕКА. Нарощування експортного потенціалу – запорука розвитку українського бізнесу. Продукти ЕКА покликані знизити ризики українського бізнесу пов’язані з виконанням експортних контрактів. У кінцевому підсумку це дозволить зробити український експорт безпечнішим і конкурентнішим на світовому ринку», – зазначив Голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев.

«Бізнес, звичайно, існує та може успішно розвиватися лише за умови комфорту своїх клієнтів. Тому наша першочергова задача – покращувати якість послуг, які ми надаємо. Підписання меморандуму з EКA – це додатковий крок за для спокою наших клієнтів у питаннях страхових ризиків. Щиро радіємо з того, що така організація з’явилася в Україні. Допомога та підтримка у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та закордонними партнерами – важливий крок у забезпеченні експорту українських товарів на міжнародні ринки. Страхування ризиків зовнішньої торгівлі – це можливість  торгувати безпечно та прозоро. Розвиватися в експортному напрямку, розширювати базу ділових контактів. Тим самим створювати нові робочі місця та відраховувати більше податків до бюджету країни», – підкреслив комерційний директор логістичної компанії «КТЛ Україна» Андрій Кузьмін.

ДОВІДКОВО

KTL Ukraine – логістична компанія, яка надає послуги організації, складування і перевалки вантажів за допомогою морських контейнерних перевезень, автомобільних, залізничних та авіа відправлень по території України та всього світу.

Компанія має напрацьований досвід та спеціальні тарифи для відправлення вантажів у рефрижераторних контейнерах для різних типів товарів, що вимагають підтримання температурного режиму при перевезенні.

KTL Ukraine є членом міжнародних логістичних мереж MPL, WCA, Kinay Network та представником логістичної мережі Easy Fresh та CCC, які спеціалізуються на перевезеннях вантажів в рефрижераторних контейнерах.