ЕКА та ТПП України перезапустили співпрацю

Голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан ГАШЕВ презентував на засіданні президії Торгово-промислової палати (ТПП) можливості, які відкриває українському бізнесу ЕКА після рестарту.

Нагадаємо, з метою посилення підтримки українського експорту Уряд України у 2020 році вирішив перезапустити Експортно-кредитне агентство. Було ініційовано зміни до законодавства. Оновлено управлінську команду: сформовано повноцінний склад правління та призначено наглядову раду. Збільшено статутний капітал ЕКА до 2 мільярдів гривень.

«Інституційна задача оновленої управлінської команди ЕКА – створити ефективну організацію, яка допоможе зробити бренд MADE IN UKRAINE конкурентним на світовому ринку. Ключове для успішного запуску ЕКА та його продуктів – довіра партнерів, клієнтів та ключового акціонера ЕКА – платника податків», – наголосив Гашев.

Команда ЕКА вже переглянула лінійку продуктів, які були запропоновані ринку, та оновила її  відповідно до потреб експортерів та можливостей ЕКА.

Було прийнято рішення в процесі рестарту перезапустити співпрацю з ключовими партнерами – бізнес-асоціаціями.

Зокрема, 30 червня Голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев та президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижиков підписали меморандум про співпрацю в питання підтримки вітчизняних експортерів.

80% членів Торгово-промислової палати України – експортери. Президент ТПП Геннадій Чижиков, представляючи голову правління ЕКА Руслана Гашева представникам українського бізнесу та керівництву регіональних ТПП, слушно зауважив: «Жодна країна світу не може ефективно розвивати експорт без дієвої системи підтримки експортерів».