ЕКА веде переговори з Varengold Bank AG про підтримку українських експортерів

Сьогодні, 10 серпня, заступник голови правління Експортно-кредитного агентства Олексій КУШНІР провів переговори з головою комерційного банкінгу Varengold Волкартом ТРЕССЕЛТОМ (Volkart Tresselt).

Varengold Bank AG – німецький інвестиційний банк, заснований в місті Гамбург в 1995 році. Ключовими напрямками для свого розвитку в Україні банк визначає торгове фінансування.

«Вісім з десяти експортерів, які звертаються в ЕКА за підтримкою, потребують фінансування своєї зовнішньоекономічної діяльності. Varengold Bank AG може відповісти на цю потребу. Співпраця з Експортно-кредитним агентством України дозволить банку убезпечити свій кредитний портфель, а відтак може знизити вартість позики для українського експортоорієнтованого бізнесу» – прокоментував Олексій КУШНІР.

«Ми плануємо на першому етапі нашої співпраці з українськими підприємствами сконцентруватись на торговельному фінансуванні. Наші попередні очікування, що фінансування за однією угодою буде в межах від 1 до 5 мільйонів євро. У рамках співпраці з ЕКА для нас пріоритетними є українські експортери, які орієнтуються на європейський ринок», – зауважив Волкарт ТРЕССЕЛТ.

Сторони домовились про спільне підписання меморандуму щодо подальшої координації ЕКА та Varengold Bank AG в питаннях фінансової та страхової підтримки українського експортоорієнтованого бізнесу.