Правління ЕКА затвердило зміни до продуктової лінійки агентства

Відтепер експортні кредити, банківські гарантії та дебіторська заборгованість за зовнішньоекономічними договорами (контрактами) страхуватимуться на базі All risk, коли покривається будь-який ризик, окрім виключень, зазначених в договорі страхування.

ЕКА не зупиняється на досягнутому та продовжує вдосконалювати свою продуктову лінійку відповідно до нових викликів сьогодення“, – каже заступниця голови правління ЕКА Оксана Очеретяна.

Найбільших змін зазнала партнерська програма страхування експортних кредитів портфельним методом. Тепер банки-партнери ЕКА зможуть включати до портфеля застрахованих експортних кредитів не лише короткострокові кредити до одного року, але й довгострокові кредити строком до п’яти років (наприклад, на придбання основних засобів чи поповнення обігових коштів).

ЕКА врахувало напрацьований досвід та побажання учасників партнерської програми страхування і максимально спростило вимоги до експортного кредиту, позичальника та зовнішньоекономічного договору (контракту) для зниження бар’єрів входження нових банків до партнерської програми.

Крім того, оновлені продукти наближені продукти до міжнародних стандартів, що передбачає мінімізацію втручання ЕКА в діяльність учасників взаємовідносин (експортерів, імпортерів, банків) та зменшення документообігу між сторонами договору страхування.