Експортерів Полтавщини ознайомили з пропозиціями підтримки від ЕКА

26 червня у Полтаві відбулося засідання «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку», на якому експортерів Полтавщини ознайомили з продуктами, які Експортно-кредитне агентство пропонує для їхньої підтримки.

Підприємці Полтавщини є активними учасниками зовнішньої торгівлі та експортують продукцію у більш ніж 100 країн світу. Серед лідерів – продукція підприємств гірничовидобувного та аграрного секторів. При цьому наразі тільки п’ять експортерів області скористалося допомогою ЕКА для убезпечення своїх експортних контрактів, і хоча це уже дало 35,37 млн грн експортної виручки, потенціал розвитку співпраці дуже великий.

«Експортно-кредитне агентство ставить на меті підтримку й стимулювання масштабної експансії експорту товарів, робіт, послуг українського походження та сприяння інвестуванню в розвиток переробної промисловості. Окрім наших традиційних продуктів – страхування договорів ЗЕД та експортних контрактів, ми уже готові пропонувати страхування інвестицій від воєнних та політичних ризиків», – розповів голова правління ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» Руслан Гашев.

Про нюанси та переваги кожного із запропонованих продуктів ЕКА докладно розповів член правління Експортно-кредитного агентства Денис Гарасюта

Також під час круглого столу обговорили інші можливості підтримки експортоорієнтованого українського бізнесу та роль доступного фінансування у відновленні та стимулюванні розвитку експортної діяльності.

Представники банків-партнерів ЕКА у програмі підтримки експортерів Микола Рилін, заступник директора Полтавської дирекції Укргазбанку, Лідія Логвин, керівник Полтавської філії Ощадбанку,  Юлія Сліпченко, заступник керуючого філією у м. Полтава Укрексімбанк, Максим Юрченко, керівник управління середнього бізнесу РП Приватбанк, розповіли про особливості своїх програм та можливості отримання інвестиційних кредитів.