Експортно-кредитне агентство та «Укрмашбуд» підписали Меморандум про співробітництво

У четвер, 2-го липня відбулася зустріч керівництва ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» (ЕКА) та Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд», на якій були обговорені питання співпраці між сторонами. Зокрема говорили про їх спільні зусилля на допомогу та підтримку вітчизняних експортерів.

«Наша мета – допомагати українським експортерам, які поставляють свою продукцію на зовнішні ринки отримати прибуток від контракту з найменшими ризиками», – наголосила в.о. Голови Правління Лариса Луковіна.

Голова Ради Асоціації Володимир Саченко зауважив на важливості взаємодії «Укрмашбуд» та Експортно-кредитного агентства: «Наразі це зручний інструмент для наших виробників, які поставляють свою продукцію у різні країни світу. Це і країни Африки, Азії, колишнього СРСР та Європи. Страхування ЕКА надасть їм більшої впевненості та зменшить ризик від несплати іноземного покупця».

У зустрічі взяли участь заступник Голови Правління Олексій Кушнір, член Правління Юрій Петровський, начальник відділу продажу Володимир Тютюнник від ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» та генеральний директор Асоціації «Укрмашбуд» Валерій Грабільников, заступник генерального директора по зв’язкам з держустановами Лілія Біда, директор ТОВ «Технополіс» Олександр Шевельов, генеральний директор ТОВ «Володуб» Олександр Карпухно, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Завод гідроарматури» Сергій Олексієнко від Асоціації «Украмашбуд».
В ході переговорів між сторонами був підписаний Меморандум про співробітництво ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» та Асоціацією «Укрмашбуд».

Довідково
Асоціація «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд» створена як об’єднання підприємств вітчизняного машинобудування, для зміцнення їх економічної позиції на внутрішньому ринку України і за кордоном.
До складу Асоціації входять 240 підприємств України з таких галузей економіки, як важке і сільськогосподарське машинобудування, виробництво обладнання і запасних частин до різних типів техніки, ремонт і сервіс, адвокатські контори, фінансові, страхові та лізингові компанії, аудиторські та консалтингові компанії, органи сертифікації та випробувальні лабораторії, конструкторські бюро та навчальні центри.