Хочете експортувати більше та плануєте виходити на нові ринки?

Хочете експортувати більше та плануєте виходити на нові ринки? Скористайтеся можливістю надати товарний кредит іноземному покупцю та застрахувати ризики по невиконанню платіжних зобов’язань разом з ПрАТ «Експортно-кредитне агентство».

Завдяки можливості застрахувати зовнішньоекономічний договір український експортер може відправляти товар на умовах відстрочки платежу, наприклад 90 днів, та очікувати кошти від імпортера у домовлений строк, а у разі несплати покупцем за отриманий товар ПрАТ «ЕКА» врегулює збиток. Отримавши страхове покриття від ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», вітчизняний виробник може впевнено відправляти свою продукцію у будь-яку країну.

Ми страхуємо ризики безпідставної відмови сплатити рахунок, неплатоспроможності або банкрутства іноземного покупця, а також політичні ризики, ризики невиконання платіжних зобов’язань, спричинених стихійними лихами, промисловими аваріями, запровадженням мораторію на здійснення платежів у країні імпортера, застосуванням ембарго на торгівлю та іншими та ін.

Крім найпопулярнішої послуги експортно-кредитних агентств у всьому світі – страхування зовнішньоекономічних договорів – ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» надає інші страхові послуги.
Разом з нами можна страхувати тендерні гарантії, що дозволяє експортерам впевненіше приймати участь у міжнародних тендерах.

Страхування гарантії повернення авансового платежу, а також гарантії виконання зобов’язань за зовнішньоекономічним договором (Performance bond) – дозволить зменшити обсяг вимог щодо надання експортером застави при отриманні гарантії.
Ще одним напрямом є страхування експортних кредитів, а саме: страхування кредиту іноземному покупцю, страхування кредиту банку покупця, страхування передекспортного фінансування. Завдяки такій підтримці ПрАТ «ЕКА» експортер має можливість збільшувати обсяг збуту своєї продукції, отримувати фінансування від банку на більш привабливих умовах та скористатися можливістю зменшити обсяг вимог щодо надання застави банку.

Надсилайте ваші запити щодо отримання експортно-кредитної підтримки. Ми відкриті до діалогу та співпраці!