Як ЕКА допомогло підвищити зарплату виробникам кабельної продукції

ЛМВ-33 було засновано в 1994 році як невелике сімейне підприємство і уже тридцять років є виробником та постачальником джгутів проводів і панелей керування для різних сфер: автотехніки, спеціалізованої техніки, побутових приладів, зовнішнього освітлення –  та електротехнічного обладнання власної розробки.

Як зазначає директор підприємства Олексій Люба, з браком обігових коштів і потребою звернутися до банку за фінансуванням компанія стикалася і раніше, але в умовах воєнного часу ситуація стала критичною.

Кредобанк запропонував нам кредит на виконання експортного контракту, який був застрахований в ЕКА. Протягом місяця ми оформили всі документи і отримали лінію на 2 млн грн”, – розповів він.

Це допомогло компанії поповнити дефіцит обігових коштів і виконати умови угоди на поставку джгутів для систем вентиляції транспортних засобів з великим європейським виробником автотехніки. Обсяги реалізації продукції вдалося збільшити вдвічі, кількість працівників також зросла. Підприємство продовжує працювати та щоквартально підвищує колективу зарплату.

Про подробиці Олексій Люба розповідає на каналі ЕКА