Як виробник ліній розливу швидко погасив кредит, застрахований в ЕКА

Компанія Stanco Group понад 15 років займається розробкою та виготовленням ліній розливу автохімії, агрохімії, побутової хімії, рослинної олії, косметики та інших рідин, як для невеликих виробників, так і для великих корпорацій.

Вона розробляє, виготовляє та обслуговує обладнання для заповнення пляшок, каністр та інших ємностей, укупорювання (закручування корків) та наклеювання етикеток. Зараз устаткування Stanco Group працює більш ніж у 1000 компаній у 14 країнах світу.

Коли після початку великої війни компанія стикнулася з дефіцитом обігових коштів, логістичними ускладненнями та зміною вимог контрагентів, вихід підказав Укрексімбанку, який є партнером Експортно-кредитного агентства у програмі підтримки експортерів.

На початку 2023 року Stanco Group за два місяці підготувала всі документи та отримала 5 млн грн кредиту під контракт на виготовлення і поставку обладнання у Казахстан.

Завдяки співпраці з ЕКА ми виконали контракт, зміцнили відносини із замовником і зберегли мінімум два робочих місця”, – каже директор компанії Олександр Циганков.

Борг перед банком компанія теж уже погасила.

Історія з перших вуст – на нашому каналі