Кабінет Міністрів відобразив докапіталізацію в статуті Експортно-кредитного агентства на 1,8 млрд гривень

Сьогодні, 18 серпня, Кабінет Міністрів відобразив докапіталізацію в статуті Експортно-кредитного агентства на 1,8 млрд гривень.

«Збільшення статутного капіталу Експортно-кредитного агентства на 1,8 млрд грн дозволить розширити присутність українських товарів на закордонних ринках», – відзначив Прем’єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ.

«Чим більше в ЕКА грошей, тим більша наша спроможність підтримувати українських експортерів. Поки ми не можемо перестраховувати наші ризики, пов’язані з підтримкою українського експорту, ми не можемо повною мірою допомогти бізнесу у вирішенні його потреб. Зараз від розміру нашого статутного капіталу залежить страхове покриття кредитів, які українські компанії беруть в банках на виконання експортних операцій. Тому так важливо для нас було рішення Кабміну про докапіталізацію. Останнім кроком до забезпечення спроможності ЕКА задовольнити попит експортерів стане прийняття Законопроєкту №3793 та змін в Закон про публічні закупівлі в частині закупівлі ЕКА послуг з перестрахування» – прокоментував рішення КМУ заступник Голови правління ЕКА Олексій КУШНІР