Керівництво ЕКА пройшло навчання в японському NEXI

15-16 листопада голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев та його заступниця Оксана Очеретяна взяли участь у семінарі, організованому Nippon Export and Investment Insurance (NEXI).

Цей семінар був проведений спеціально для ЕКА та Advantage Ukraine в рамках надання технічної допомоги для відновлення України та обміну досвідом у сфері страхування, зокрема, страхування інвестицій.

Зі свого боку представники Експортно-кредитного агентства України зробили презентацію «Інвестиційний клімат в Україні, Ініціативи ЕКА України» для близько 30 японських компаній Японської федерації бізнесу (Keidanren).

За словами представників NEXI, від моменту російського вторгнення в Україну компанія залишається відкритою для страхування контрактів з України та продовжує страхувати експортні та інвестиційні ризики.

“У лютому 2022 року ми започаткували платформу для підтримки японських компаній, що мають бізнес, пов’язаний з Україною, для реагування на запити та надання консультацій клієнтам щодо страхових контрактів та  страхових випадків, та задля швидкої сплати відшкодування відповідно до процедур виплати страхового відшкодування“, – кажуть в NEXI.

Як зазначив Руслан Гашев, усі види співпраці з міжнародними партнерами, в тому числі навчання та обмін досвідом, зараз особливо цінні.

“Ми вдячні NEXI за готовність надавати нам підтримку в освоєнні теми страхування інвестицій, адже залучення іноземних та внутрішніх коштів у відновлення економіки України – дуже амбітна, але життєво важлива задача, до рішення якої ЕКА матиме безпосередній стосунок, – сказав він і додав,  що сторони працюють над укладанням меморандуму, який передбачатиме, зокрема, партнерство у сфері перестрахування та активізацію зусиль з інтенсифікації торгівлі між країнами у межах повноважень агентств.

Nippon Export and Investment Insurance (NEXI) є японською страховою корпорацією, що належить японському уряду. Надає послуги зі страхування експортних кредитів та закордонних інвестицій з метою сприяння та розширення міжнародного бізнесу японських компаній.