Команда Експортно-кредитного агентства взяла участь у презентації політики «Зроблено в Україні» на Житомирщині

2 липня у Житомирі представники Міністерства економіки України, Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку та Експортно-кредитного агентства презентували місцевим підприємцям політику “Зроблено в Україні”, яка включає три основні напрямки: розвиток виробництва через формування попиту на українські товари, сприяння інвестиціям у промислове виробництво та підтримку несировинного експорту.

За словами заступника голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського, мета політики “Зроблено в Україні” — зміна структури економіки з сировинної на промислову. Це забезпечить подолання бідності та зростання економічної стійкості країни.

Голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев нагадав, що в ЕКА інструменти підтримки несировинного експорту успішно працюють вже кілька років.
“Станом на 1 липня ми вже підтримали 16,680 млрд грн нового експорту. Те, що зроблено в Україні, має знайти своє місце у світі. А тепер ми починаємо говорити й про нові можливості для експортерів в частині реалізації інвестиційних проектів. Ці інструменти вже в нашій продуктовій лінійці й вони будуть ставати кращими», – зазначив він.

Детальніше про програми та політики «Зроблено в Україні» можна дізнатись на сайті Міністерства економіки України – https://www.me.gov.ua