Менеджмент ЕКА пройшов навчання у колег з Італії

Протягом трьох днів – 17-19 жовтня 2023 року менеджмент Експортно-кредитного агентства пройшов онлайн-тренінг, організований SACE  – італійським експортно-кредитним агентством.

Програма тренінгу включала ознайомлення з міжнародною нормативно-правовою базою, роботою міжнародних об’єднань у сфері підтримки експорту, ціноутворенням, рекомендаціями ОЕСР, кліматичними ініціативами, продуктами SACE та порядком перестрахуванням між експортно-кредитними агентствами.

“Ми надзвичайно вдячні SACE за те, що відгукнулися на наш запит щодо проведення навчання. За останні півтора року ЕКА пройшло період екстенсивного розвитку: ми активно розвивали продукти, процеси і формували команду. Тому це навчання як ніколи доречне – ми не лише отримали багато нової інформації щодо золотого стандарту роботи експортно-кредитного агентства, але й систематизували отримані раніше знання, – каже заступниця голови правління ЕКА Оксана Очеретяна. – Такого роду тренінги дозволяють суттєво скоротити час на розвиток, адже отримуючи доступ до досвіду експортно-кредитного агентства з такою тривалою історією, ми можемо оминути свій власний період навчання на помилках”.

 

SACE – італійська страхова та фінансова компанія, контрольована Міністерством економіки та фінансів, що спеціалізується на підтримці бізнесу та національної економічної структури за допомогою широкого спектра інструментів та рішень для підтримки конкурентоспроможності в Італії та в усьому світі. Маючи портфель застрахованих операцій та гарантовані інвестиції у розмірі 165 мільярдів євро, SACE разом з усіма компаніями групи обслуговує понад 35,2 тисячі компаній в Італії та приблизно на 200 зовнішніх ринках.