Онлайн подія «Ukrainian Organic Export Days 2021»

20 вересня на платформі «B2Bmatch» стартує міжнародна онлайн подія «Ukrainian Organic Export Days 2021».

Захід проводить ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту України» спільно з асоціацією «Ягідництво України» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка реалізується компанією «Chemonics International».

Захід буде корисним українським виробникам органічних харчових продуктів та агропродукції, які вже експортують або лише планують виходити на міжнародні ринки.

Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України, Андрій Литвин, виконувач обов’язків директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та Сергій Галашевський, директор органу сертифікації «Органік Стандарт», презентують міжнародній спільноті потенціал України у галузі виробництва органічних харчових продуктів та агропродукції, а також тренди українського органічного ринку.

Щоденно у рамках проєкту проходитимуть індивідуальні онлайн-зустрічі у форматі В2В між іноземними партнерами та українськими виробниками (які пройшли відбір) органічних свіжих та заморожених ягід, фруктів, зернових та бобових культур, соусів, джемів, снеків, олії тощо. До участі у B2B-проєкті від України відібрано 31-го органічного експортера.

Детальніше  за посиланням