Підписали Меморандум з Африканським агентством страхування торгівлі

4 серпня, Експортно кредитне агентство України та Африканське агентство страхування торгівлі (ATI) підписали меморандум про співробітництво.

Документ передбачає встановлення механізму співпраці між агентствами щодо підтримки та сприяння торгівлі та іноземним інвестиціям між Африкою та Україною. Згідно Меморандуму, компанії можуть обмінюватись загальною інформацією, щоб скористатись перевагами досвіду, ресурсів та знань.

Африканське агентство страхування торгівлі було створено в 2001 році сімома країнами-членами Спільного ринку Східної та Південної Африки (КОМЕСА) за технічної та фінансової підтримки Світового банку для забезпечення страхування від політичних і комерційних ризиків з метою залучення прямих іноземних інвестицій в регіон. Основні продукти АТІ – це інвестиційне страхування, страхування торгового кредиту та перестрахування. Компанія вже більше десяти років є надійним партнером з пом’якшення ризиків міжнародних та місцевих компаній, кредиторів та інвесторів.

«Для нас ця співпраця з ATI є надважливою, тому що це надає нам додаткові можливості щодо отримання всебічної інформації щодо африканських ринків. Також ми сподіваємося на плідну співпрацю з ними по перестрахуванню», – наголосив заступник голови правління ЕКА Олексій Кушнір.