Підписано меморандум про співробітництво з KUKE S.A.

1 вересня, Експортно-кредитне агентство та Корпорація страхування експортних кредитів KUKE S.A. підписали меморандум про співробітництво.

Документ передбачає встановлення механізму співпраці щодо підтримки та сприяння торгівлі та іноземним інвестиціям між Польщею та Україною.
Згідно з Меморандумом, компанії можуть пропонувати спільні проекти, проводити зустрічі та обмінюватись загальною інформацією на тему розвитку бізнесу, нових продуктів, структурних змін, політики країн та стандартів страхування.

“Для нас є важливою співпраця з іншими Експортно-кредитними агентствами: особливо це стосується країн, стратегічно важливих для України. У цій співпраці ми бачимо великий потенціал реалізації спільних проектів, враховуючи традиційно високий товарообіг між Україною та Польщею. Крім того, це нам дає можливість вивчення досвіду функціонування успішного та ефективного ЕКА, яким є KUKE S.A.” – прокоментував заступник голови правління ЕКА Олексій Кушнір.

“Україна стає все більш важливим економічним партнером для Польщі і вона посідає третє місце серед найбільших польських експортних напрямків, охоплених KUKE, і все ще динамічно зростає. Нещодавно підписана угода нашими агентствами дозволить співпрацювати експортерам з обох країн, включаючи спільні проекти на третіх ринках. Водночас угода дає можливість KUKE поділитися з нашим українським партнером 30 -річним досвідом підтримки експорту, що може бути важливим рушієм стабільного економічного розвитку України, а також буде корисним для Польщі” – прокоментував президент і директор-розпорядник KUKE Януш Владичак.

KUKE S.A. була створена в 1991 році Державним казначейством для підтримки експортної діяльності польських підприємств. Будучи офіційним експортно-кредитним агентством Польщі, корпорація уповноважена надавати експортне страхування за підтримки Державного казначейства, допомагаючи польським компаніям зростати за кордоном. Наразі діяльність KUKE охоплює 120 експортних ринків – від Канади до Індонезії та від Мексики до Об’єднаних Арабських Еміратів.