Правління

Руслан Гашев
Руслан ГашевВ.о. Голови Правлінняr.gashev@eca.gov.ua
Здійснює загальне керівництво та відповідає за андерайтингову політику, юридичний супровід діяльності Агентства та публічні комунікації.
В команді ЕКА – з листопада 2020 року. Призначений на посаду Голови правління в березні 2021 року. З березня по жовтень 2020 – директор Фонду розвитку підприємництва. З липня 2019 по березень 2020 року – директор Офісу адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва. Відповідав за створення Офісу із залучення та підтримки інвестицій Ukraine Invest, Українського фонду стартапів, програми «Доступні кредити 5-7-9%» та державних гарантій Міністерства фінансів на портфельній основі. До роботи в державному секторі – 8 років досвіду роботи в банківському секторі.
Олексій Кушнір
Олексій КушнірЗаступник Голови Правлінняo.kushnir@eca.gov.ua
Відповідає за Міжнародне співробітництво.
Посаду заступника Голови правління ЕКА обіймає з червня 2019 року. Досвідчений фінансист. Має 15 річний досвід на банківському та страхову ринках України. З 2010 по 2019 рік працював Начальником управління страхування кредитних, експортних та інших ризиків банківської діяльності АТ «Укрексімбанк». З 2005 по 2010 рік - начальник управління страхування та супутніх фінансових продуктів. ВАТ «Ощадбанк» З 2004 по 2005 рік – заступник голови правління ЗАТ «Страхова компанія «Статус».
Оксана Очеретяна
Оксана ОчеретянаЧлен Правлінняo.ocheretyana@eca.gov.ua
Відповідає за Управління розвитку бізнесу та маркетинг.
Посаду члена правління ЕКА обіймає з лютого 2021 року. З червня 2013 по вересень 2020 працювала в Управлінні страхування експортних, кредитних та інших ризиків банківської діяльності АТ «Укрексімбанк», у тому числі на посаді начальника управління, де приймала участь у розробці локальних внутрішніх документів Товариства. До цього працювала у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових, що дало можливість детально вивчити всі особливості та проблемні питання надання фінансових послуг. Практичний досвід роботи у сфері страхування отримала у страховій компанії ПрАТ «СК «ПЗУ Україна», де працювала з 2006 по 2011 роки.
Олена Дьяченко
Олена Дьяченкот.в.о члена Правлінняo.dyachenko@eca.gov.ua
Відповідає за фінансове здоров’я Агентства, забезпечення операційної діяльності та публічну звітність організації.
В ЕКА прийшла з посади Генерального директора з питань економічної політики Офісу Президента України. Олена має більш ніж 15-річний досвід в сфері обліку та незалежного аудиту за міжнародними стандартами, впровадження проектів для українських та міжнародних компаній, налагодження внутрішніх процесів та контролю за SOA, впровадження інформаційних систем. З 2016 по 2018 рік – член наглядової ради ПрАТ «Українська залізниця». З 2015 року Олена супроводжувала реформу управління державним майном, впровадження OECD рекомендацій з корпоративного управління та публічної звітності.