Приват приймає заявки на кредитування експортерів під страхове покриття ЕКА

ПриватБанк розширює програму підтримки клієнтів-експортерів, яку реалізовує у партнерстві  Експортно-кредитним агентством, і приймає заявки на фінансування.

За умовами програми, ЕКА страхуватиме ризики банку за кредитами, наданими на фінансування зовнішньоекономічних контрактів експортерів, що відповідають вимогам профільного закону.

Максимальна сума такого кредиту може становити 10 мільйонів гривень, термін кредитування – до 1 року.

Якщо сума фінансування не перевищує 5 млн грн, заставою за кредитом виступає лише порука власника, а для кредитів більше 5 млн грн – також і майнові права за експортним контрактом.

Незабаром програма буде доступна також для мікробізнесу.

 

Портфельне страхування виданих кредитів на виконання експортних угод зі спрощеними вимогами до застави – це механізм підтримки експортерів під час війни, який був оперативно напрацьований та запущений Міністерством економіки України та ЕКА у партнерстві з українськими банками в червні 2022 року для підтримки, відновлення та збільшення присутності українських виробників та постачальників робіт і послуг на світових ринках.

ПриватБанк підписав угоду з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) про співпрацю в рамках цієї програми 13 січня 2023 року.