Руслан Гашев: “Ми вивчаємо нові можливості спрощення наших продуктів”

Голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев взяв участь у  форумі “Майбутнє українського експорту”, організованому “Економічною правдою”.

Під час панельної дискусії про державну підтримку експорту, на якій також виступали голова комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, Данило Гетманцев, заступник міністра економіки Тарас Качка та Олег Савін, директор департаменту корпоративного бізнесу Укрексімбанку, обговорювали проблеми, які заважають бізнесу виходити на міжнародні ринки та працювати з ними, а також що держава може робити та що вже робить для поліпшення цієї ситуації.

Зокрема, Руслан Гашев озвучив проміжні результати реалізації програми підтримки експортерів, яку ЕКА проводить в партнерстві з українськими банками, та нагадав, що з початку війни 1 гривня підтримки агентства створює 8 гривень майбутньої експортної виручки за новими контрактами, а також що завдяки їй українським експортерам вдалося створити та зберегли більше ніж 3000 робочих місць.

Спільно з нашими надійними банками-партнерами ми фінансували релокацію (дякую Ощадбанку, це фактично був інвестиційний проект), стрімку експансію на нові ринки (дякую РайффайзенБанку), та інноваційні проекти (Укргазбанк). Найближчим часом вийде проект з Укрексімбанком, де ми спільно допоможемо великому виробнику повернутися на ринок Європи після 1,5 річної перерви, яка викликана війною”, – сказав він.