Руслан Гашев виступить на U Tomorrow Summit

29 серпня в UNIT.City відбудеться щорічний саміт для українських підприємців про інновації, технології та креативний бізнес — U Tomorrow Summit.

Подія об’єднає понад 1000 учасників — представників держави, бізнесу, креативної економіки та культури, інвесторів, технологічних стартапів.

Більше ніж 100 спікерів на семи майданчиках поділяться досвідом ведення бізнесу, підтримки української економіки, реалізації соціальних проектів та ініціатив.

В.о. голови правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев та Євген Заіграєв, член правління ПриватБанку з питань малого і середнього бізнесу, говоритимуть про Money for Business. Модеруватиме Руслан Співак, експерт з міжнародної економіки та фінансів.

На U Tomorrow Summit також виступатимуть Михайло Федоров,  віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України; Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів; Дмитро Шимків, партнер проєкту AeroDrone; Олена Плахова, директорка із управління репутацією групи компаній Нова пошта; Василь Тофан, старший партнер та член інвестиційного комітету Horizon Capital; Наталія Ємченко, директорка зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM; Сергій Гришков, СЕО української ІТ-компанії Uklon.

Також в рамках події Український фонд стартапів спільно з UNIT.City проведе Startup Track, де українські стартапери матимуть можливість отримати зворотний зв’язок від експертів галузі та налагодити зв’язки з потенційними інвесторами та партнерами.