Руслан Гашев взяв участь у презентації програми “Зроблено в Україні” на Хмельниччині

19 квітня у Кам’янці-Подільському відкрили перший регіональний офіс “Зроблено в Україні” в рамках Всеукраїнської економічної платформи. У презентації взяли участь заступник міністра економіки Віталій Кіндратів, народний депутат Ігор Марчук, в.о. виконавчого директора Ukraine Invest Олександр Мельниченко, голова правління ЕКА Руслан Гашев, перший заступник начальника ХОВА Сергій Тюрін та міський голова Михайло Посітко.

Під час свого виступу Руслан Гашев розповів про продукти ЕКА зі страхування експортних угод експортерів та ризиків банків при їхньому кредитуванні, про можливості використання портфельний та індивідуальних умов страхування, а також про динаміку роботи Агентства та плани на найближчі кілька місяців.

“За перші чотири місяці минулого року було підтримано 573 млн грн експорту, а за неповні чотири місяці поточного –  майже 1,6 млрд грн. Попит на послуги ЕКА суттєво зріс, банки адаптувалися до продуктів і готові співпрацювати та кредитувати експортерів, – зазначив він. – Ми маємо в планах запуск продуктів зі страхування інвестицій в капітал, тобто будемо страхувати не тільки наявних експортерів, але й інвестиції в експортний потенціал, бо для держави це стратегія win-win, коли гроші вкладають в експортоорієнтовані переробні підприємства”.

Руслан Гашев взяв участь у презентації програми “Зроблено в Україні” на Хмельниччині Руслан Гашев взяв участь у презентації програми “Зроблено в Україні” на Хмельниччині