Відбулося засідання Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності

Відбулося розширене засідання Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності при ТПП України, на яке було запрошене керівництво ПрАТ «Експортно-кредитне агентство».

Серед учасників були представники Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, Міністерства фінансів, Держаної митної служби, АТ «Укрексімбанк», члени ТПП з усіх регіонів.

На засіданні говорили про окремі види класифікації товарів  згідно УКТЗЕД, митний контроль, про підтримку вітчизняних експортерів тощо.

Про поточний стан та можливості Експортно-кредитного агентства розповів заступник голови правління Олексій Кушнір: «Наразі чекаємо на затвердження нормативних документів, згідно яких ЕКА зможе виконувати свою статутну діяльність. Сподіваємося, що скоро буде створена Наглядова рада, що пришвидчить операційну діяльність ЕКА. Також, ми долучилися до роботи Празького комітету Бернського Союзу і це дає нам можливість обмінюватися інформацією з міжнародними ЕКА та бути членом спільноти, що дозволяє нам отримати інформацію щодо контрагентів-експортерів і більш широко оцінювати ризики по контрактам та одержувати допомогу у перестрахуванні».

Завдяки відкритому спілкуванню державних органів, організацій, представників бізнесу та торгово-промислових палат можливо знайти спільне вирішення актуальних проблем у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Засідання Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності