Відкритий запит цінової пропозиції

Відкритий запит цінової пропозиції на постачання та налаштування комп’ютерного продукту для обробки даних бухгалтерії

ПрАТ “Експортно-кредитне агентство”, враховуючи, що основним видом господарської діяльності Товариства за КВЕД 65.12 є «Інші види страхування, крім страхування життя», опрацьовує питання створення інформаційного інструменту (комп’ютерного продукту для обробки даних), призначеного для підвищення ефективності управління діяльністю підприємства (у т.ч. автоматизована обробка платіжок банку та казначейства), ведення бухгалтерського, податкового і статистичного обліку, формування та подання звітності (в т.ч. у форматі виконання фінансового плану ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” та звітності через програму M.E.Doc).

Інформаційна система повинна забезпечувати автоматизацію і інформаційну підтримку за наступними основними напрямками діяльності:

  1. Бухгалтерський і податковий облік та публічна фінансова звітність.
  2. Заробітна плата і управління персоналом та публічна фінансова звітність.

Більш детальна технічна інформація наведена у додатку №1 до цього листа

Річний план закупівель ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” оприлюднений на сайті https//prozorro.gov.ua

Закупівлі мають бути проведені з врахуванням обмежувальних рішень Ради національної безпеки і оборони України від «28» квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

У зв’язку із вищезазначеним, просимо всіх зацікавлених надати до 15 липня 2019 року, інформацію щодо орієнтовної вартості та термінів виконання послуг з впровадження системи (у т.ч. надіславши її на info@eca.gov.ua).
Заздалегідь вдячні за надану інформацію та оперативну відповідь.

За дорученням,
в.о. Голови Правління
ПрАТ «Експортно-кредитне агентство»,
Людмила Онищенко
(начальник управління обліку і звітності – головний бухгалтер ПрАТ «Експортно-кредитне агентство»)