Зустріч керівників Експортно-кредитного агентства та представників компанії SHERP

Виїзна зустріч керівників Експортно-кредитного агентства та представників компанії SHERP відбулася за незвичним сценарієм. Спочатку довелося подолати перепони на сучасному всюдиході та фізично відчути кризові ситуації. А потім провести знайомство з виробництвом унікальної машини.

В завершенні керівники провели переговори та домовили про подальшу співпрацю. «Нам важливо підтримувати національних виробників, які експортують свої продукти у різні країни, адже наше завдання – захистити українського експортера від ризиків несплати та фінансових втрат», – наголосила в.о. Голови Правління Лариса Луковіна.

Таке партнерство має велику перспективу, адже на меті стоїть промоушен українського бренду у всьому світі.

Довідково

SHERP INTERNATIONAL – компанія, що має сертифікат міжнародних стандартів якості ISO 9001. Компанія зі штаб-квартирою в Києві, Україна, є розробником та виробником всюдихода SHERP, який не має аналогів у світі за своїми можливостями та характеристиками.

SHERP – надійний помічник для фахівців, які долають природні труднощі як частина своєї професії: геологів, нафтовиків, рятувальників, рибалок, мисливців, екстремальних водіїв та мандрівників. У партнерстві зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН (WFP) SHERP бореться з голодом у кількох країнах світу. У 2016 році TopGear назвав SHERP “танк на двох”. А останні моделі можуть навіть бути танком на 4, 6 і навіть 22 людини.

SHERP – технологічна компанія, яка допомагає клієнтам долати перешкоди, вирішувати їхні болі, цінувати довіру та співпрацю. SHERP активно розробляє нову нішу, залишаючись лідером ринку всюдиходів.